Зустріч студентів спеціальності “Інженерія відновлюваної енергетики” із Смолієм Володимиром Васильовичем – заступником міського голови міста Долина, який поділився успіхами щодо впровадження енергоефективних технологій

8.12.20 відбулася зустріч студентів спеціальності “Інженерія відновлюваної енергетики” із Смолієм Володимиром Васильовичем – заступника міського голови міста Долина, який поділився успіхами щодо впровадження енергоефективних технологій.

Володимир Смолій розказав про етапи впровадження “Угоди мерів” як загальної ініціативи Європейського Союзу за участю місцевих і регіональних органів влади, які беруть на себе добровільні зобов’язання підвищити енергоефективність та використання відновлювальних джерел енергії на своїх територіях. Вказав на позитивні результати проекту та повідомив про подальші плани реалізації роботи в даній сфері, дав вичерпні відповіді на питання студентів.

Дискусія була жвавою, цікавою та пізнавальною

фото1