Зустріч стейкхолдерів та студентів!

Вчора, 23 березня 2021 року, відбувся онлайн-тренінг для студентів спеціальності «Інженерія відновлюваної енергетики» за участю фахівців ДП «Івано-Франківський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації».

Першим виступив гарант освітньої програми Максим Карпаш, який представив лекторів.

Спікери тренінгу, а це Тарас Кепещук (начальник Центру калібрування та повірки ЗВТ) та Денис Середюк (Центр наукового забезпечення вимірювань об’єму та об’ємної витрати газу) розповіли про практичний досвід підприємства у сфері метрології, про здобутки та успіхи у створенні еталонної бази, адже ДП «Івано-Франківськстандартметрологія» створює, удосконалює та зберігає національні еталони одиниць об’єму та об’ємної витрати газу, призначена Науковим метрологічним центром.

Під час тренінгу спікери висвітлили такі теми:

1. Основні напрямки діяльності ДП «Івано-Франківськстандартметрологія»
  2. Метрологія. Загальні положення та практичне застосування.
  3. Структура та функціонування еталонної бази ДП “Івано-Франківськстандартметрологія” у сфері обліку природного газу”.

На тренінгу зі студентами було домовлено, що це лише початок співпраці кафедри та ДП «Івано-Франківськстандартметролонія». В подальшому плануються нові зустрічі та тренінги.

• фото2
  • фото 3