Захист магістерських робіт

З 17 січня 2024 року на кафедрі Автоматизації та комп'ютерно-інтегрованих технологій (АКІТ) відбувався захисти магістерських робіт за освітньо-професійною програмою «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології».

Голова комісії: Козак Ярослав Володимирович, директор ТОВ «Аероклім».

Члени комісії: Лагойда Андрій Іванович - в.о. завідувача кафедри АКІТ, доцент, к.т.н., заступник голови;

Горбійчук Михайло Іванович - професор кафедри АКІТ, д.т.н.;

Борин Василь Степанович - доцент кафедри АКІТ, к.т.н..

Секретар екзаменаційної комісії: Лагойда Людмила Іванівна - асистент кафедри АКІТ.

2

Колектив кафедри автоматизації та комп'ютерно-інтегрованих технологій щиро вітає здобувачів із захистом кваліфікаційних робіт і завершенням другого (магістерського) рівня вищої освіти!

Бажаємо успіху і реалізації власних прагнень і здібностей, миру, оптимізму, підкорення нових висот у професійній сфері!

23

45