Вітаємо студентів першого курсу

Дорогі першокурсники, колектив Кафедри комп'ютерних систем і мереж щиро вас вітає з початком навчання за програмою "Комп'ютерна інженерія". Ми всі разом працюємо для нашого спільного майбутнього. Сідаючи за парти студента, пам'ятайте, що ви зробили великий вибір у своєму житті. Нехай знання допоможуть вам подолати всі перешкоди. Сильна, розцвітаюча держава народжується в учбових аудиторіях. Ваше прагнення до навчання, творчого мислення та самореалізації є запорукою благополучного майбутнього. Ми бажаємо вам стати гідними членами нашої єдиної та дружньої сім'ї, досягти своєї мети, знайти вірних друзів, бути активними, наполегливими та гордитися званням студента Кафедри комп'ютерних систем і мереж Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

1 вересня відбулось зустріч першокурсників із колективом Кафедри комп’ютерних систем і мереж. Завідувач кафедри Мельничук Степан Іванович привітали першокурсників та наголосив, що від сьогодні для них розпочинається нелегкий, але неймовірно цікавий шлях до здобуття знань, професійного становлення, формування свідомих громадян і справжніх патріотів, готових працювати заради розвитку України, творчо мислячих, прагнучих до пізнання, спроможних ставити перед собою мету та досягати її.

Слава Україні!

Героям слава!