Студенти обрали найкращого викладача!

Бути викладачем - це покликання! Ця професія потребує дуже багато любові до своєї роботи, часу та терпіння. Хто, як не студенти, знає скільки зусиль викладачі докладають, щоб зацікавити та передати свої знання молодому поколінню.

Щоб висловити вдячність своїм наставникам і дати поштовх до удосконалення, Студентський парламент провів конкурс на звання «Найкращий викладач ІФНТУНГ»!

Так, протягом тижня, шляхом таємного голосування, студенти мали можливість обрати викладача, який, на їхню думку, заслуговує на це звання.

Голосування проходило з використанням Google Forms, де студенти змогли обґрунтувати свою думку.

Переможцями стали:

- МИНДЮК Валентин Дмитрович (21 коментар);
- ШАВРАНСЬКИЙ Михайло Васильович (18 коментарів);
- ПЕДИЧ Василь Пилипович (11 коментарів).

Переможці конкурсу отримали приємний подарунок від Студентського парламенту!

Загалом студенти відмітили 131 викладача. Більше інформації: https://nung.edu.ua/news/naykraschiy-vikladach-ifntung-za-versieyu-stud…