"Конференція INNOVATIVE IDEAS IN SCIENCE - IIS2022 та налагодження міжнародної співпраці для майбутньої проектної діяльності"

Професор кафедри «Технології захисту навколишнього середовища» Т. Яцишин 3-4 листопада 2022 відвідала міжнародну конференціу INNOVATIVE IDEAS IN SCIENCE - IIS2022 (Бая-Маре, Румунія), організатором якої є Технічний університет Клуж-Напока (Північний університетський центр в Байа-Маре, Румунія), Independet university of Banja Luka (Сербська республіка) та Університет прикладних наук Кемптена (Німеччина).

Під час конференції було представлено доповідь  та тези Resource-efficient solutions for the oil and gas industry. Також обговорено подальшу співпрацю за напрямком грантової діяльності та іншої наукової та освітньої взаємодії з Технічним університетом Клуж-Напока (Румунія) та Independet university of Banja Luka (Сербська республіка) та заплановане напряцювання договорів співпраці.