16.05.2024 р. в ІФНТУНГ розпочала роботу І Міжнародна науково-практична конференція «Сталий розвиток складних соціально-економічних систем в умовах сучасних змін та викликів» ,
Запрошеними гостями стали науковці та фахівці-практики різних сфер, а також студенти, що обговорювали проблеми та прагматизм сталого розвитку країни в умовах перманентних ризиків воєнного часу. Проблеми сталого розвитку традиційно обговорюються науковою спільнотою ІФНТУНГ під час щорічної конференції Інституту економіки та менеджменту ІФНТУНГ, яку цьогоріч організовувала Кафедра фінансів, обліку та оподаткування ІФНТУНГ.
еред тематичних напрямів роботи конференції :
1. Сталий розвиток економіки та бізнесу.
2. Сталий розвиток суспільства в умовах війни та повоєнної відбудови.
3. Енергетичний перехід та енергетична безпека.
4. Фінансове забезпечення сталого розвитку.
5. Обліково-аналітичне забезпечення та оподаткування в умовах сталого розвитку.
6. Управлінські аспекти сталого розвитку.
7. Підприємництво та маркетинг в умовах сталого розвитку.
8. Цифровізація бізнес-процесів в умовах сталого розвитку.
9. Сталий розвиток територій.
10. Штучний інтелект та інновації: можливості та обмеження для сталого розвитку.
Активна наукова діяльність студентів ІЕМ була відзначена подячними грамотами ректорату Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу
Тривалу дискусію викликали проблеми, що обговорювались доповідачами під час Круглого столу щодо проблем розвитку банківської сфери України, що відбувся в рамках заходів першого дня конференції: стійкість банківської системи у воєнний час та превентивні дії банківського регулятора, банківська підтримка бізнесу щодо енергоефективності в умовах блекаутів, дистанційний банкінг в умовах невизначеності.
Студенти активно брали участь як в доповідях, так і в обговореннях, що підкреслило їх обізнаність, грунтовну підготовку та небайдужість до проблем розвитку за обставин воєнного часу.
На другий день конференції (17.05.2024) заплановані продовження секційних засідань, Круглий стіл та Тренінг «Особистий бренд викладача» від викладачів Кафедри підприємництва та маркетингу (Entrepreneurship and Marketing Dept.)
Детальніше про заходи конференції дивитись тут.