Бізнес-Інкубатор випускає новоспечених підприємців у вільне плавання

У Бізнес-Інкубаторі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу успішно завершився черговий навчальний курс для підприємців громади «Успіх у бізнесі», участь в якому завдяки підтримці та сприянню міського голови Івано-Франківська та Івано-Франківської міської ради є безкоштовною. Навчальний проект, який тривав півтора місяці, залучив потенційних та чинних підприємців, які виявили бажання отримати знання та навички щодо заснування, ведення і розвитку власної справи. «Програма курсу, - зазначає координаторка Бізнес-Інкубатора ІФНТУНГ та завідувачка кафедри прикладної економіки Інституту економіки та менеджменту Уляна БЕРЕЖНИЦЬКА, - сфокусована на темах щодо започаткування бізнесу, інновацій та креативності, маркетингу, планування, фінансування, цифровізації бізнесової діяльності і навіть опрацювання власних намірів з психологом».

Сьогодні слухачі зібрались на урочисте вручення сертифікатів, які є свідченням того, що вони успішно прослухати тематику курсу, навчилися використовувати власний потенціал і розвиватися у підприємницькій діяльності. Привітати випускників та вручити сертифікати завітали високі гості: міський голова Івано-Франківська Руслан МАРЦІНКІВ, ректор ІФНТУНГ Ігор ЧУДИК, членкиня правління «Бізнес Асоціація Івано-Франківська» Галина ГРИВНАК, очільниця Департаменту економічного розвитку, екології та енергозбереження Івано-Франківської міської ради Світлана КРИВОРУЧКО.

Міська радане перший рік співпрацює з Бізнес-Інкубатором ІФНТУНГ, який зарекомендував себе надійним партнером. Івано-Франківський міський голова, вручаючи сертифікати, підкреслив: «Важливо, щоб ці курси були постійними, щоб особливо в умовах війни в тилу люди мали можливість заробити кошти, розвивати свою справу. Івано-Франківськ позиціонує себе як місто середнього та малого бізнесу, тому підтримуємо різні програми з навчання підприємництву особливо  молодих людей, які рухатимуть нашу економіку».

Про ефективність та креативність курсів підготовки у Бізнес-інкубаторі говорив й ректор ІФНТУНГ Ігор ЧУДИК: «Бізнес-Інкубатор створив багато успішних підприємців. Все – завдяки заняттям з практичними кейсами, інтерактивними завданнями, індивідуальному консультуванню з досвідченими фахівцями-практиками, допомозі у напрацюванні та реалізації власних бізнес-ідей. Сподіваємось, що наші випускники, які отримали на курсі неймовірний досвід, вже зовсім скоро поповнять армію бізнесменів нашого міста та нашої громади».

Слова привітання й підтримки звучать для випускників курсу й від досвідченої підприємниці – представниці Бізнес-Асоціації Івано-Франківська Галини ГРИВНАК та директорки Департаменту економічного розвитку, екології та енергозбереження Світлани КРИВОРУЧКО. Вони впевнені, що отримані знання та навички допоможуть подолати майбутнім підприємцям усі випробування та відкриють нові горизонти.

Справжньою цікавинкою на завершення урочистої події стала презентація учасника навчального курсу Бізнес-інкубатору – відомого фермера та власника господарства «Беррі-Прикарпаття» Богдана ЛУТЧИНА, який  записався на курс підготовки, щоб навчитися новітнім прийомам ведення бізнесу, удосконалити і розширити власну діяльність. Його презентація була побудована  на основі знань, які він отримав на курсі від кожного з викладачів кафедр прикладної економіки, підприємництва та маркетингу, фінансів, обліку та оподаткування Інституту економіки та менеджменту і кафедри суспільних наук, задіяних до впровадження навчального курсу «Успіх у бізнесі». Ось приклад, коли знання вмить знайшли креативний відгук та особливе застосування.

Всі слухачі задоволені участю в курсі та висловлюють подяку організаторам та викладачам за відповідальний та креативний підхід до навчання нового покоління бізнесменів.

Університетська спільнота бажає учасникам курсів стати справжніми господарями свого життя і свого майбутнього, втілити свою мрію і присвятити себе улюбленій власній справі, підкорити будь-які бізнес-вершини і залишатися завжди щасливими й самодостатніми особистостями!

Акутуальні новини