Попереду - велика спільна праця

Під час закордонного відрядження, пов’язаного з участю в програмі Erasmus+ International Staff Week, делегація Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу в складі першого проректора О.М. Мандрика, директора Інституту нафтогазової інженерії О.Ю. Витязя та директора Інституту природничих наук та туризму В.Г. Омельченка зустрілася з ректором Гірничо-металургійної академії ім. С. Сташиця в м.Кракові (Польща) проф. Є. Лісом. Делегація ІФНТУНГ висловила щиру вдячність ректору AGH за підтримку та надання гуманітарної допомоги для України в цей важкий час.

На зуcтрічі обговорювалися питання щодо поглиблення співпраці між нашими університетами, зокрема йшлося про спільну участь в міжнародних проєктах, розширення програми отримання подвійних дипломів студентами ІФНТУНГ, стажування викладачів та практику студентів на базі AGH, участь польських науковців у повоєнній відбудові економіки України.