Омельченко Валерій Григорович

Додаткова інформація
Омельченко Валерій Григорович
Alma mater

Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу (Івано-Франківський інститут нафти і газу)

Спеціальність

Геологія та розвідка нафтових і газових родовищ

Кваліфікаційний рівень

Гірничий інженер-геолог

Науковий ступінь

Кандидат геологічних наук

Вчене звання

Доцент

Місце роботи, посада

Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу Навчально-науковий інститут "Інститут природничих наук і туризму"

Наукові інтереси

Дослідження карбонатних порід-покришок в умовах аномальних пластових тисків.
Пошуки покладів нафти і газу газогеохімічними методами. Комп’ютерне моделювання геологічних об’єктів.
 

Загальна інформація

Народився 20 липня 1959 р. у смт Чорнухи Полтавської області в сім’ї робітника. В 1976 р. закінчив Талалаївську середню школу в Чернігівській області, а згодом, з відзнакою - Харківське МПТУ №11.

У 1985 р. з відзнакою завершив навчання на геологорозвідувальному факультеті Івано-Франківського інституту нафти і газу, отримав диплом гірничого інженера-геолога за спеціальністю «Геологія та розвідка нафтових і газових родовищ».

Упродовж 1985-2002 рр. працював на посадах стажиста-дослідника, асистента, а згодом — доцента кафедри геології та розвідки нафтових і газових родовищ. Цей період охоплює також навчання Валерія Григоровича в цільо­вій аспірантурі (1987-1990), захист кандидатської дисертації (1999) та присвоєння вченого звання доцента (2002).

З 2002 до 2004 р. обіймав посаду заступника директора з наукової роботи Науково-дослідного інституту «Інститут нафтогазових технологій» Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

Протягом 2004-2014 рр. був деканом геологорозвідувального факультету, у 2015 р. обраний директором Інституту геології та геофізики, а з 2018 р. – директором навчально-наукового інституту "Інститут природничих наук і туризму".

Омельченко Валерій Григорович є автором понад 100 наукових публікацій, в тому числі 5-ти підручників з грифом МОНУ, 4-х монографій та 2-х геологічних словників. У сфері наукових інтересів В.Г.Омельченка – дослідження карбонатних порід-покришок в умовах аномальних пластових тисків.

Активно займається міжнародною діяльністю, пов'язаною з навчанням і стажуванням студентів у провідних навчальних закладах Європейського Союзу.

https://orcid.org/0000-0002-2939-4088
https://scholar.google.com/citations?view_op=list_works&hl=uk&user=T2bI…

 

​​​​​​​

Контакти

+380503733687
ovgeo@nung.edu.ua