Кафедра туризму, рекреації та регіонального розвитку

В. о. завідувача кафедри: канд. геол. наук, доцент

Коробейникова Ярослава Степанівна

Е-mail:  yaroslava.korob@gmail.com

Тел.: +380672733084

Номер(и) телефону:
Адреса:

м. Івано-Франківськ, вул. Карпатська 15, корпус 5, поверх 4, каб. 5407

Новини

Наш студент групи МГТ-20-1 Роман Ткачук - успішний бармен. Працює в івано-франківському закладі "Міксологія". Є переможцем конкурсу серед барменів. Читає лекції, знайомлячи своїх слухачів з барною культурою. Займається волонтерством.

18 квітня 2024 року відбувся чудовий захід "ТEХНОПІКНІК" для абітурієнтів.До університету завітали учні шкіл, коледжів Івано-Франківщини, де вони мали змогу ознайомитись із різними спеціальностями, поспілкуватися із представниками приймальної…

Нещодавно доцентка кафедри туризму, рекреації та регіонального розвитку, к.т.н., Вікторія Гринюк  успішно пройшла міжнародне стажування "Інноваційні підходи в навчанні та ефективні  стратегії презентації.

17 квітня відбувся ІІ етап XXXVI науково-технічної конференції студентів спеціальностей кафедри туризму, рекреації та регіонального розвитку в номінації «Туризм та рекреація» Результати конференції наступні: