На думку фахівця

Наприкінці минулого року в Міністерстві економіки України озвучили перелік спеціальностей, які будуть найбільш потрібні нашій державі у найближчі 10 років.

Цим важливим темам присвячена авторська стаття у виданні «Дзеркало тижня» ректора ІФНТУНГ, проф. Ігоря Чудика.

Що буде з ГТС України, які основні проблеми та виклики виникнуть у разі нульового транзиту та що з цим робити, в інтерв’ю Андрію Закревському (генеральному директору тТ

Наслідки руйнівного землетрусу, що відбувся в Туреччині, вразили весь світ. Кількість жертв невпинно зростає. А науковці тим часом прогнозують вірогідність поштовхів і в інших країнах.

Цьогоріч глобальні зміни клімату помітно «неозброєним оком»: до перших днів лютого на Прикарпатті зима була практично без снігу та морозів, а температура била абсолютні рекорди.

Так сталося, що цього року вся Україна – в боротьбі. За незалежність, за свободу, за виживання загалом.

Руйнування міст і сіл, про які довідуємось щодня від початку повномасштабного вторгнення РФ на територію нашої держави, - як відкриті рани на тілі України.

В лічені дні ми стали очевидцями й безпосередніми учасниками подій, що повністю змінили життя мирної країни.

Максим Карпаш: абітурієнти мають цікавитись, чи акредитована освітня програма, на яку вони планують вступати

Дискусія, що розгорнулась довкола рішення Кабміну України дозволити іноземним університет

​​​​​​​Рік в умовах пандемії COVID-19, що змусила людство згорнути свою активність і знизити темпи промислового виробництва, приніс неочікувані результати – ​​​​​​​

​​​​​​​Минув рік відтоді, як через коронавірусну пандемію українські ЗВО перейшли на дистанційну форму навчання.

Направо підеш – коня втратиш, а себе врятуєш; наліво підеш – себе втратиш, а коня врятуєш; прямо підеш – і себе, і коня втратиш…

Хвиля обурення, що піднялася в суспільстві після нещодавнього підвищення цін на енергоносії, ​​​​​​​прокотилася всією країною й нібито досягнула своєї мети – тарифи переглянуто.

 Сьогодні говоримо про Солов’їну, яку  знову штормить. Від 16 січня 2021 року набули чинності окремі норми (стаття 30) закону «Про забезпечення функціонування української мови як державної».