Що відбувається в освітній сфері Прикарпаття?

​​​​​​​Минув рік відтоді, як через коронавірусну пандемію українські ЗВО перейшли на дистанційну форму навчання. І якщо на початках карантину усі освітні спільноти, перебуваючи на так званій «дистанційці», сприймали її як щось тимчасове, ба навіть, як цікавий експеримент, то згодом віртуальне навчання стало справжнім викликом як для вчителів, так і для студентів та учнів.  Час тільки загострив проблеми, з якими зіткнулись всі сторони навчального процесу. А виникало їх чимало: технічні, методичні, педагогічні, практичні…. І цей перелік може бути безкінечним.

Всі розуміють, що пандемія внесла корективи в усі сфери нашого життя й в освіту, зокрема. Але сьогодні сказати про те, що освітяни занепокоїлись, це не сказати нічого. Перспективи та прогнози викликають чимало дискусій в суспільстві. Що ж думають фахівці з цього приводу? Яке майбутнє чекає на онлайн навчання, які виклики ще чекають освітню сферу? Про це в прямому ефірі програми обласного телебачення «Галичина» говорить доктор філософських наук Дмитро Дзвінчук, директор Інституту гуманітарної підготовки та державного управління ІФНТУНГ.

#На_думку_фахівця