Вітаємо з Днем підприємця!

Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу вітає з нагоди Дня підприємця.

Уже традиційно у першу неділю вересня, згідно з Указом Президента України, у нашій державі відзначається День підприємця. Це свято запроваджене з урахуванням великої ролі підприємництва і приватної ініціативи у вирішенні соціально-економічних проблем і визнанням його впливу на формування, становлення і розвиток національної економіки.

Без діяльності підприємництва взагалі важко уявити існування нашого суспільства. До активів підприємців належать масштабні й актуальні програми і проекти, новітні  ініціативи та підходи. Щоб забезпечити їхню високу фаховість та кваліфікацію, наполегливо працює Інститут економки та менеджменту ІФНТУНГ. Усі кафедри ІЕМ – менеджменту та адміністрування,  обліку та оподаткування, підприємництва та маркетингу, прикладної економіки, теорії економіки та управління та кафедра фінансів, докладають чималих зусиль у своїй освітній та науковій діяльності, щоб енергійні, сміливі і підприємливі люди могли успішно створювати власну справу та нові робочі місця, постачати на ринок вітчизняні товари та послуги.

Хочеться виокремити великі заслуги кафедри підприємництва та маркетингу у формуванні спеціалістів високої кваліфікації з підприємництва, торгівлі та маркетингових комунікацій, соціальної відповідальності, розподілу продукції, мерчандайзингу, управління лояльністю та поведінкою споживачів.

Шановні підприємці, викладачі та студенти ІЕМ!

Прийміть побажання міцного здоров’я і сімейного благополуччя! Нехай усі ваші задуми будуть успішними, а бізнес – стабільним і процвітаючим! Нехай ваша плідна праця стане запорукою нашої перемоги у війні! Бажаємо вам подальших успіхів у підприємницькій діяльності, її розвитку на благо і процвітання незалежної України!