Спеціалізована вчена рада Д20.052.06

Гораль Ліліана Тарасівна - голова спеціалізованої вченої ради - д.е.н., професор, Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу

Номер(и) телефону:
Адреса:

Вчений секретар спеціалізованої вченої ради Д 20.052.06
Запухляк І.Б.,
Кафедра менеджменту та адміністрування,
Івано Франківський національний технічний університет нафти і газу,
вул. Карпатська, 15,
м. Івано-Франківськ,
Україна,
76019

Заступник голови:

  • Кінаш І.П., д.е.н., професор, професор кафедри, Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу.

Вчений секретар:

  • Запухляк І.Б., д.е.н., професор кафедри, Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу

В ІФНТУНГ функціонує спеціалізована вчена рада Д 20.052.06 з правом прийняття до розгляду та проведення захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора (кандидата) технічних наук за спеціальностями 08.00.03 – економіка та управління національним господарством і 08.00.04 - економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності) до 31 грудня 2021 року.

Члени ради:

1. Гораль Ліліана Тарасівна - д.е.н., спеціальність 08.00.03;

2. Кінаш Ірина Петрівна – д.е.н., спеціальність 08.00.03;

3. Запухляк Іванна Богданівна – д.е.н., спеціальність 08.00.04;

4. Витвицький Ярослав Степанович – д.е.н., спеціальність 08.00.03;

5. Гуменюк Володимир Володимирович – д.е.н., спеціальність 08.00.03;

6. Данилюк Микола Олексійович – д.е.н., спеціальність 08.00.04;

7. Дзьоба Олег Григорович – д.е.н., спеціальність 08.00.03;

8. Зелінська Галина Олексіївна – д.е.н., спеціальність 08.00.04;

9. Кісь Святослав Ярославович – д.е.н., спеціальність 08.00.03;

10. Колбушкін Юрій Петрович – д.е.н., спеціальність 08.00.03;

11. Мохненко Андрій Сергійович – д.е.н., спеціальність 08.00.04;

12. Перевозова Ірина Володимирівна – д.е.н., спеціальність 08.00.04;

13. Петренко Віктор Павлович – д.е.н., спеціальність 08.00.03;

14. Полянська Алла Степанівна – д.е.н., спеціальність 08.00.04;

15. Ревтюк Євген Антонович – д.е.н., спеціальність 08.00.04;

16. Ситник Наталія Степанівна – д.е.н., спеціальність 08.00.03;

17. Скворцов Ігор Борисович – д.е.н., спеціальність 08.00.04;

18. Устенко Андрій Олександрович – д.е.н., спеціальність 08.00.04;

19. Фадєєва Ірина Георгіївна – д.е.н., спеціальність 08.00.04;

20. Чукаєва Ірина Костянтинівна – д.е.н., спеціальність 08.00.03;

21. Щурик Михайло Васильович – д.е.н., спеціальність 08.00.04.

З більш детальною інформацією роботи спеціалізованої вченої ради Д 20.052.06 можна ознайомитись за посиланням

Новини