До вершин професійної майстерності

На порозі Нового року, за добрим звичаєм, ми будуємо плани на майбутнє, мріємо й віримо, що мрії здійсняться. 4Випускники магістратури Інституту гуманітарної підготовки та державного управління за освітньою програмою “Германські мови та література (переклад включно), перша ‒ англійська” одну свою велику мрію вже здійснили – щойно вони отримали магістерські дипломи з рук ректора Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу Є.І. Крижанівського та заступниці завідувача кафедри філології та перекладу М.В. Штогрин.

Це важлива подія не тільки для самих випускників, але й для їхніх майбутніх роботодавців, адже, як слушно зауважив Євстахій Іванович Крижанівський, професія перекладача — одна з найбільш затребуваних і престижних на ринку праці:

-Від професіоналізму перекладача, — наголосив ректор, — часто залежить атмосфера й успіх перемовин між представниками нашої країни та іноземними партнерами.

3Всього найкращого випускникам щиро побажали Мар’яна Штогрин й гості свята — голова Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич та очільниця Івано-Франківської обласної державної адміністрації Світлана Онищук.

А струнний ансамбль “Quattro Corde” склав магістрам музичне вітання.55

На щасливий професійний шлях благословив Інститут і випускників спеціальності «Публічне управління та адміністрування».

Усіх їх об'єднав вибір бути кращими та сучасними, бажання розвиватись та рухатися вперед, вдосконалюватись і вдосконалювати суспільство. Адже напрямок роботи Кафедри публічного управління та адміністрування - це і є вимоги часу – сформувати нове покоління управлінців, які мають глибокі знання, й здатні системно та інноваційно мислити.

Її вихованці, вже маючи вищу освіту, спеціальність, місце роботи, свідомо обрали для навчання факультет публічного управління та адміністрування. І тепер щиро дякували адміністрації Інституту та своїм наставникам за глибокі знання, практичні вміння та навички публічного управління, за всебічну підтримку й створення комфортних умов навчання.

Спогади про цей чудовий час вони візьмуть із собою в добру путь, у великий похід до вершин професійної майстерності.