Зустріч з керівником проектів Prometheus

Шановні колеги і студентство!

21 жовтня відбулася зустріч з Вікторією Примаченко кервником проектів Prometheus.

У зустрічі взяли участь понад 40 учасників з Дніпра, Івано-Франківська, Києва, Рівного, Харкова, Хмельницького, Чернівців та інших міст України

У дискусії взяла активну участь Ірина Перевозова (ІФНТУНГ);

Prometheus - перша українська платформа масових відкритих онлайн-курсів, яка працює у тісній співпраці з провідними українськими університетами та лідерами українських громад.

Більше 1 300 000 унікальних слухачів навчаються на Prometheus та опановують понад 135 онлайн-курсів.

Prometheus - це неприбуткова громадська організація, заснована у 2014 році.

Prometheus прагне зробити українську освіту більш сучасною, інноваційною та гнучкою, пропонуючи безкоштовний доступ до найкращої освіти всім, хто прагне навчання, незалежно від віку, соціального статусу чи стану здоров’я.

В межах зустрічі також презентовано новий курс, розроблений провідними фахівцями Української асоціації маркетингу: "Практична соціологія для професіоналів медіа"

Додаткова інформація новин: