Зустріч із «Sigma Software University»

У Івано-Франківському національному університеті нафти і газу відбулася захоплююча зустріч з керівницею освітніх програм від «Sigma Software University» - Ольгою Осередчук та L&D-менеджеркою Мирославою Осередчук разом із в.о.директора інституту інформаційних технологій Піхом Володимиром, та в.о. завідувачкою кафедри «Інженерія програмного забезпечення», Бандурою Вікторією.

Нам надзвичайно приємно оголосити продовження нашої співпраці з інноваційною компанією «Sigma Software». Ця спільна ініціатива обіцяє ще більше можливостей для студентів та фахівців інституту, дозволяючи нам разом рухатися вперед у світі інформаційних технологій.

Разом ми рухаємося вперед, завойовуючи інноваційні вершини та змінюючи обличчя сучасної ІТ-освіти.

• В.Піх, ІІТ, ІФНТУНГ, Осередчук,Sigma Software University», В.Бандура, ІПЗ, ІФНТУНГ