Зустріч гаранта ОПП із студентами 1 курсу

12 вересня 2024 року відбулась зустріч із студентами 2024 року вступу ОПП "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність". Гарант ОПП "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність" (к.е.н., доц. Сергій ПОБІГУН) представив до уваги студентів зміст та структуру освітньо-професійної програми, ознайомив із можливостями індивідуальної навчальної траєкторії, які передбачені. Окрему увагу було приділено питанням академічної доброчесності, що супроводжувалось підписанням відповідних декларацій. Також студентам було представлено сторінку кафедри та ознайомлено із можливостями академічної мобільності, наукової діяльності тощо. Вітаємо студентів першого курсу із початком нового етапу в їхньому житті та бажаємо успіхів!