Здобувачі ОП «Інженерія відновлюваної енергетики» провели оцінку роботи геліотермальної установки

Теорія без реальної практики не є дієздатною, бо усі навички отримуються з практичного досвіду.  На кафедрі «Енергетичного менеджменту і технічної діагностики» студенти набувають практичний досвід на найсучаснішому обладнанні, завдяки чудовій навчальній базі та підтримці USAID Проєкт енергетичної безпеки. Наприклад, практичні роботи з дисципліни «Матеріали та компоненти відновлюваних джерел енергії» (освітня програма «Інженерія відновлюваної енергетики») проводимо не тільки в аудиторіях а й на реальних об’єктах, що розміщені на території університету. На фото – оцінюємо роботу геліотермальної установки, а саме її просторове положення та рівень інсоляції, за допомогою багатофункційного вимірювача  Solar Survey 200R Seaward.

• фото2
  • фото 3