Заняття з ІТ фахівцями

Вже гарною традицією стало залучення представників провідних ІТ-компаній регіону до зустрічі зі студентами першокурсниками спеціальності “Комп’ютерна інженерія”. Так, в рамках курсу “Командна комунікація в проєктуванні програмного забезпечення” (лектор доц., к.т.н. Кропивницька Віталія) було запрошено керівника центру розвитку талантів компанії SoftServe Безгачнюка Юрія, який поділився власним досвідом роботи в ІТ-індустрії та розповів про можливість залучення студентів до розроблення різноманітних соціальних проєктів для набуття професійного досвіду. Зацікавленість студентів підтвердило жваве обговорення наприкінці лекції: здобувачі мали багато питань щодо можливостей працевлаштування в ІТ-сфері, про основні навички, які необхідно розвивати майбутнім ІТ-фахівцям.

• Заняття з ІТ фахівцями