Загально-екологічна навчальна практика

Впродовж першого тижня загально-екологічної навчальної практики студенти групи ТЗ-20-1 разом групою ЕКО-20-1 мали насичену і цікаву програму. В перший день ІФНТУНГ відвідали інспектори державного районного управління ДСНС Роман Козаков та Наталія Кецмур, які розповіли студентам про основні правила пожежної безпеки та запобігання небезпечним для життя ситуаціям, що можуть трапитися в літній період.

В другий день студенти ознайомилися з роботою «Дністровського басейнового управління водних ресурсів».

Карпатський національний природний парк відвідали третього дня, де студенти дізналися про особливості рослинного та тваринного світу Карпат та проблеми, пов’язані із збереженням біорізноманіття карпатського регіону.

Далі практиканти відвідали лабораторію кафедри екології, Центр інноваційного розвитку та наукове містечко Нова енергія.