Якісна інженерна підготовка неможлива без сучасної лабораторної бази

Якісна інженерна підготовка неможлива без сучасної лабораторної бази. Проведення лабораторних робіт є одним з найважливіших інструментів отримання навичок та опанування теорії в процесі навчання за освітньою програмою. Для студентів освітньої програми «Інженерія відновлюваної енергетики» на кафедрі «Енергетичного менеджменту і технічної діагностики» створені чудові навчальні та навчально-виробничі лабораторії. От до прикладу, за підтримки  USAID Проєкт енергетичної безпеки, наші студенти мають чудову можливість опановувати усю гаму вимірювань електричних величин на базі сучасного обладнання, вивчаючи дисципліну «Засоби вимірювальної техніки».  Зібрати самому вимірювальну схему, провести дослідження різних схем включення амперметрів, вольтметрів, ватметрів в колах постійного та змінного струму, підібрати правильні засоби вимірювання для конкретної задачі то надзвичайно цікаво та пізнавально – такий процес, для наших студентів то радість і задоволення!!!

• фото2
  • фото 3