Я знаю все про права споживача

Успішне проведення семінару нашою кафедрою! 📚

28 травня у рамках навчально-освітнього проєкту «Я знаю все про права споживача», куратори проєкту Перевозова Ірина Володимирівна та Петруня-Пилявська Наталія Анатоліївна, було проведено семінар Кафедрою підприємництва та маркетингу (075 Маркетинг, гарант — Даляк Надія Анатоліївна, 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність — Побігун Сергій Андрійович)

📍Для посилення практичної складової освітнього процесу на подію було запрошено керівників та спеціалістів ГУ Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області. Зокрема, Грибика Олександра Миколайовича, який виступив зі вступним словом та надихнув усіх присутніх на плідну співпрацю.

Семінар дозволив студентам, викладачам, а також представникам адміністрації поринути у процес цікавих досліджень у темі прав споживача.
Подія відбулась у теплій та дружній атмосфері, сприяючи поглибленню знань та обміну досвідом між учасниками. Відгуки учасників свідчать про високу якість події та важливість подібних заходів для нашої кафедри.

До зустрічі!

Додаткова інформація новин: