Військовики ІФНТУНГ вшанували пам’ять жертв Чорнобильської катастрофи

З нагоди вшанування пам’яті 35-ої річниці Чорнобильської трагедії та Міжнародного дня пам’яті жертв1 радіаційних аварій та катастроф офіцери та курсанти кафедри військової підготовки Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу здали кров в Прикарпатському обласному центрі служби крові. Щороку вони здають кров на добровільних засадах (і​​​​​​​ охочих не бракує), що є вагомим свідченням відповідальності нашої молоді, яка добре усвідомлює, що рятує таким чином людські життя. Цьогоріч вони роблять це в пам’ять про тих, хто живе на обпаленій радіацією землі або поклав на цей «атомний вівтар» своє здоров’я та життя.

Чорнобиль – не лише велика трагедія, а й символ безмежної мужності багатьох тисяч наших земляків, які брали участь у ліквідації наслідків аварії, і пам'ятати про їхній подвиг є обов'язком українців.