Брифінг ректора ІФНТУНГ: Нас зламати неможливо!

Вчора відбувся брифінг ректора Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу Ігоря ЧУДИКА щодо наслідків суботньої (22 червня) варварської атаки по території нашого університету, міста й руйнувань, які були спричинені нашому ЗВО.

«Наш університет працює, ми маємо повноцінний процес освітньої діяльності, сьогодні в ІФНУТНГ проходить атестація, одночасно проводять відновлювані роботи, триває наукова робота, функціонують лабораторії й центри. Ми не зупиняємо свою роботу, а навпаки активізовуємося!», - зазначає ректор.

Швидкому відновленню нашої роботи ми завдячуємо ДСНС, ОВА, міській владі та, відповідно, всім службам, які допомагали в локалізації трагедії. «Щодо наслідків, то маємо знищених 940 вікон, є руйнування, які потребують експертного висновку щодо можливості подальшої експлуатації двох навчально-наукових корпусів, однієї лабораторії. В першу чергу постраждали Інститут інформаційних технологій, центр сертифікації фахівців нафтогазової галузі та профільна лабораторія Siemens. По спортивній інфраструктурі – це пошкодження чаші басейну, яка також потребує експертного обстеження. Є більше 1200 метрів пошкоджених дахів на двох корпусах, лабораторії, інших об’єктах нашого університету. Також  постраждали газові мережі, лінії електропередач, трансформаторні підстанції тощо. Попередньо масштаби руйнувань – близько 100 млн грн. Щодо людських жертв, то їх не було. Всі живі й здорові», - додає Ігор Іванович.

Миттєво відреагували на ситуацію партнери нашого університету, зокрема Група НАК Нафтогаз, які одразу відгукнулися й стали фактично головним меценатом відновлення нашого університету. Також дякуємо й іншим партнерам і приватним компаніям: Оператору ГТС, обласному управлінню АТ «Івано-Франкіськгаз», сервісним компаніям, випускникам, колективам «Полтавської політехніки» та Бурштинського енергетичного фахового коледжу, Міжнародній організації з міграції, благодійному фонду «Рокада» та всім, хто долучився і допомагають надалі долати наслідки біди.

Щодо планів, то вони в нас незмінні: ми працюємо, ми маємо максимально відновити все до 1 вересня, щоб запустити навчальний процес для студентів!

Докладніше у сюжетах ЗМІ: