Вітаємо айтішників з бакалаврським дипломом!

Урочисте вручення дипломів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти  студентам спеціальності 121 – Інженерія програмного забезпечення відбулось в Інституті інформаційних технологій Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

З вітальним словом до випускників звернувся проректор з науково-педагогічної роботи - Сергій ЗІКРАТИЙ. Він побажав їм гарного кар’єрного зростання та успіхів в житті, а також подякував професорсько-викладацькому складу за ту важливу місію, яку вони виконують у цей нелегкий час.

Усі присутні висловив вдячність нашим захисникам і захисницям, завдяки яким студенти мали можливість завершити навчання, та вшанували хвилиною мовчання пам'ять наших Героїв.

Розпочала церемонію вручення дипломів завідувачка кафедри інженерії програмного забезпечення Вікторія БАНДУРА, а дипломи вручав директор ІІТ  Володимир ПІХ. Це був знаковий та зворушливий момент, сповнений гордістю за наших випускників.

Уся університетська спільнота щиро вітає новоспечених бакалаврів із завершенням важливого освітнього етапу у їхньому житті! Бажаємо їм подальших успіхів та нових звершень у професійній діяльності.

Високо цінуючи досягнення своїх випускників-бакалаврів, ІІТ запрошує їх продовжити навчання та приєднатися до магістерської програми, щоб поглибити свої знання і підготуватися до нових викликів у сфері інженерії програмного забезпечення.