Відкриття та розвиток власної справи - ВЕБІНАР

Як почати власну справу?

Які перемоги і поразки можна очікувати у процесі?

Яку справу рентабельно починати в реаліях України?

Такими запитаннями засипали кафедру підприємництва та маркетингу ініціатори зустрічі  - активісти студентської профспілки. Спільними зусиллями за сприяння та підтримки завідувачки кафедри Ірини Перевозової було організовано онлайн-зустріч на тему «Відкриття та розвиток власної справи».

Тон зустрічі задав професор Андрій Устенко, який порівняв започаткування власної справи з кубіком-рубіком або конструктором Лего, де кожна складова, кожен пазл відіграє свою роль.

Наталія Зікрата (заступник начальника головного управління ДПС в Івано-Франківській області) та Мар'яна Мороз (начальник відділу інформаційної взаємодії) розказали про особливості оподаткування різних форм організації бізнесу.

Аліна Михайлова - директор ТО «Аудиторська фірма «Ваш аудитор» розповіла про можливості ведення бухгалтерського обліку на умовах аутсорсінгу.

Викладачі кафедри презентували цікаві доповіді на різноманітну тематику:

«Стартап за 100$» - Оксана Малинка

«Мислити як споживач» - Надія Даляк

«Дуальна форма освіти» - Ірина Перевозова

В онлайні крім студентів ІФНТУНГ спілкувались понад 100 учасників з різних ЗВО України, зокрема:

Хмельницький національний університет; Черкаський державний технологічний університет, Херсонський державний аграрно-економічний університет, Житомирський політтехнічний університет і Прикарпатський університет ім.В. Стефаника.

• Наталія Зікрата (заступник начальника головного управління ДПС в Івано-Франківській області)
  • Аліна Михайлова - директор ТО «Аудиторська фірма «Ваш аудитор»
  • «Стартап за 100$» - Оксана Малинка
  • «Можливості бізнес-навчання на кафедрі підприємництва та маркетингу» - Сергій Побігун