CRM-системи для автоматизації бізнесу

За сприяння гаранта ОПП "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність" Побігуна С. А. в межах дисципліни "Стратегія бізнесу" студенти ОПП "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність" та запрошені мали можливість ознайомитись на прикладах demo кабінетів різних CRM-систем для яких напрямів бізнесу вони підходять найкраще та який функціонал для роботи компаній у поточних реаліях віддаленої роботи вони закривають. Так, зокрема, на вебінарі було представлено:

• Огляд універсальної CRM - Pipedrive: основні функції та чим саме вони будуть корисні для компанії.
  • Огляд OneBox та особливостей функціоналу цієї системи.
  • Огляд CRM для товарного бізнесу та можливості її функціоналу: Asteril, Keeping

Запрошена експертка заходу Олена Топтуненко - підприємниця, співзасновниця центру керування продажами “DOitWELL” та керівниця напрямку автоматизації відділів продажу.

За результатами зустрічі досягнуто домовленості про безкоштовний доступ до СRM Keeping для викладачів кафедри підприємництва та маркетингу для використання в навчальному процесі в межах ОПП "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність" та ОПП "Маркетинг".

Додаткова інформація новин: