В ІФНТУНГ розпочав роботу науковий гурток

У Всесвітній день геодезиста розпочав роботу науковий гурток «Астрономія та Космічний Моніторинг Землі», створений кафедрою геодезії та землеустрою Інституту архітектури, будівництва та енергетики.

Учасниками першого заняття гуртка, що було присвячене Дню весняного рівнодення та початку астрономічної весни в північній півкулі нашої планети, поруч із студентами ІФНТУНГ стали учні Богородчанського ліцею №2 та студенти Івано-Франківського фахового коледжу Львівського національного університету природокористування.

Доценти кафедри геодезії та землеустрою Ростислав ПИЛИП’ЮК та Денис КУХТАР зацікавили присутніх фактами про День весняного рівнодення, астрономічним поясненням цього явища та культурою святкування цього дня в різних країнах.

Під час зустрічі була представлена виставка геодезичних приладів. В рамках заняття відбувся майстер-клас по роботі з сучасними електронними геодезичними приладами та приладами для астрономічних спостережень. Про практичні аспекти застосування геодезичних приладів розповів завідувач лабораторії кафедри геодезії та землеустрою Володимир МИХАЙЛИШИН.

Заняття супроводжувалось жвавим обговоренням, запитаннями до спікерів та завершилось спільною фотосесією. До слова, гості університету вирішили долучитись до гуртка й відвідувати його й надалі.