Успішне проведення І етапу Міжнародної студентської олімпіади ICPC-SEERC-2024

Кафедра інженерії програмного забезпечення з гордістю повідомляє про успішне проведення І етапу Міжнародної студентської олімпіади ICPC-SEERC-2024 — майданчика для молодих талантів, де вирішуються реальні задачі, загартовуються навички і народжуються майбутні лідери програмування!

Проведення студентських олімпіад з програмування є надзвичайно важливим, адже вони сприяють розвитку професійних навичок, командної роботи та інноваційного мислення серед молодих фахівців

За результатами 5-годинного змагання, в якому прийняло участь 12 команд, ВІТАЄМО команду кафедри інженерії програмного забезпечення IFNTUOG_Space.it з 1-м місцем та виходом у 2-й етап першого туру студентської першості світу з програмування ICPC-SEERC-2024, серед ЗВО Івано-Франківської області.

Члени команди: Олександр Атаманюк (капітан команди), Максим Приваль (учасник), Олег Григораш (учасник) та Петро Іванків (резервний учасник).

Тренер команди – Тарас Дмитрик, асистент кафедри інженерії програмного забезпечення.

В організації проведення олімпіади по Івано-Франківській області взяли участь: Володимир Піх, директор Інституту інформаційних технологій ІФНТУНГ; Вікторія Бандура, завідувачка кафедри інженерії програмного забезпечення ІФНТУНГ; Тарас Дмитрик, асистент кафедри інженерії програмного забезпечення ІФНТУНГ; Марія Піх, асистентка кафедри інженерії програмного забезпечення ІФНТУНГ.

Бажаємо команді IFNTUOG_Space.it подальших успіхів у другому етапі олімпіади! Впевнені, що ваші знання та наполегливість принесуть нові перемоги!