Урочисте вручення дипломів магістра 2022

Сьогодні в Інституті гуманітарної підготовки та державного управління святковий день - відбулось вручення дипломів магістра випускникам спеціальностей "Філологія", "Документознавство та інформаційна діяльність" та "Публічне управління та адміністрування". Із привітальним словом виступили міський голова м. Івано-Франківська Марцінків Р. Р., ректор ІФНТУНГ Крижанівський Є. І., директор ІГПДУ Дзвінчук Д. І. , завідувачі кафедр та старости груп. Усі відзначили, що студенти та викладачі гідно прийняли виклики сьогодення та досягли чудових результатів, зокрема, декілька студентів отримали рекомендації до вступу в аспірантуру.

Колектив кафедри філології та перекладу вітає випускників і бажає їм мирного неба, професійних успіхів та щасливого Різдва й Нового року!

• Урочисте вручення дипломів магістра 2022