УКРАЇНСЬКЕ ВІДРОДЖЕННЯ

22 та 23 липня 2023 року студенти та викладачі Кафедри філології та перекладу були запрошені як перекладачі на Міжнародній студентській конференції «УКРАЇНСЬКЕ ВІДРОДЖЕННЯ», яку організували ГО «Спрямована дія» («Перший добровольчий хірургічний шпиталь») FB: @shpitalif; Громадська організація «Українські студенти за свободу»; Організація Students for liberty;  Аналітичний центр Liberalni Institut в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу.

Студенти та викладачі Кафедри філології та перекладу перекладали цікаві та актуальні доповіді різних спікерів, серед яких були  Володимир Єшкілєв, Ярослав Коретчук, Володимир В'ятрович, Вадим Войтик, Михайло Пустовойт, Роман Турій, Іванна Запухляк, Василь Миронюк, Леся Вербовська, Володимир Сабадуха.

Доповіді спікерів охоплювали різну тематику: уроки війни, економіка, політика, суспільство, освіта.

Організатори та учасники конференції відмітили високий рівень підготовки студентів та професіоналізм їхніх наставників.

Дякуємо організаторам за конференцію, проведену на високому професійному рівні, та за підняті актуальні теми, які справді важливі в наш час.

• Міжнародна студентська конференція УКРАЇНСЬКЕ ВІДРОДЖЕННЯ