Учасники наукового гуртка взяли участь у 1-му турі студентської наукової конференції ІФНТУНГ

19.12.2023 року студенти взяли участь у  1-му турі студентської наукової конференції ІФНТУНГ в рамках чергового засідання гуртка наукового спрямування «Фінансове ком’юніті».

Цьогоріч була неабияка кількість студентських наукових доповідей в результаті активної роботи зі студентами керівника наукового гуртка к.е.н., доц Король С.В. та щирої залученості і пожвавлення роботи гуртківців. Високий рівень якості досліджень, які були здійснені студентами-учасниками наукового гуртка , фактично є чудовим підтвердженням значного наукового потенціалу молодих дослідників та менторської роботи викладачів під час керівництва науковою роботою студентів  спеціальностей 071, 072.

Теми робіт відображали актуальність поточних фінансових  проблем військового часу та фінансової безпеки підприємств, зменшення впливу тіньової економіки на формування військового бюджету держави, особливостей грошового забезпечення військовослужбовців та їх оподаткування, використання страхових продуктів та дистанційного банкінгу як інструментів забезпечення потреб в ліквідності за умов перманентних ризиків тривалої війни.

Детальніше про подію тут: 1 тур 36-ї студентської наукової конференції ІФНТУНГ 19.12.2023 р