У рамках вивчення дисципліни "Нафтогазопромислова геологія" була прочитана лекція на тему "Геолого-технічні дослідження у процесі буріння свердловин"

07.04.2021 року у рамках вивчення дисципліни "Нафтогазопромислова геологія" для студентів групи НЗ-18-1гнг спеціальності 103 - "Науки про Землю" була прочитана лекція на тему "Геолого-технічні дослідження у процесі буріння свердловин". Лекцію провели доцент кафедри ГРН Тарас Здерка та координатор напрямку "Data drilling logging" компанії "Geowellserviсe Ukraine" Юрій Дінець. Від представника компанії студенти дізналися про підготовку, особливості виконання та аналізу результатів геолого-технологічних, геохімічних, а також геологічних досліджень у процесі буріння свердловин. Ю.Дінець представив численні приклади із виробничого досвіду, навів велику кількість інфо-графіки, що допомогло студентам зрозуміти важливість та інформативність таких робіт. На лекції були присутні завідувач кафедри Геології та розвідки нафтових і газових родовищ доцент Михайлів І.Р. та доцент Ярема А.В.

кафедра ГРН    кафедра ГРН

кафедра ГРНкафедра ГРН