Лекція професора (США) кафедри економіки в бізнесі та лідерстві коледжу Вільяма Джевела (США)

На запрошення гаранта ОПП "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність" доц. Побігуна С. А. 20 травня 2021 року о 16.00 відбулась відкрита лекція професора кафедри економіки в бізнесі та лідерстві коледжу Вільяма Джевела (США) Юрія Боця «НАВІЩО ВИВЧАТИ ЕКОНОМІКУ?»

На лекції відбулась цікава та активна дискусія, в якій взяли активну участь викладачі та студенти кафедри підприємництва та маркетингу в аспекті:

*чому існує бізнес,

*як поведінка людей впливає на економічні рішення,

*яку індивідуальну інвестиційну стратегію обрати.

Цікавими для студентів виявилась інформація про практичне застосування економічних знань (практичні кейси TESLA (фактори виробництва); NETFLIX (цінова політика) MATCH.com, Vanguard’s)

Зображення видалено.ДОКЛАДНІША ІНФОРМАЦІЯ - НА САЙТІ ІФНТУНГ Зображення видалено.https://nung.edu.ua/event/zaproshuyemo-na-vidkrytu-lektsiyu

Додаткова інформація новин: