Маємо чудову новину! Кафедра «Енергетичного менеджменту і технічної діагностики» розширює горизонти своєї освітньої діяльності. Відповідно до наказу №253 (14.09.2023 ІФНТУНГ) на нашій кафедрі створений студентський гурток наукового та інженерного спрямування, керівником даного гуртка призначено доц. каф. ЕМТД Яворського А.В. Студентів-гуртківців чекають не тільки наукові дослідження а й інженерні тренінги з практичними лайфхаками. Зокрема тема першого інженерного тренінгу надзвичайно актуальна - «Енергетичне виживання. Резервне електропостачання 2.0». Отож радо запрошуємо усіх зацікавлених студентів доєднатися до роботи гуртка!!!
P.S. Для того, щоб долучитись до роботи гуртка, необхідно написати заяву, яку передаємо доц. Яворському А.В. (ауд.9203). Бланк заяви, календарний план гуртка і інші документи розміщені за посиланням
ОСТАННІ НОВИНИ
-
ІФНТУНГ розширює цифрове партнерство в освіті
-
ІІ Конкурс письмового перекладу ІФНТУНГ об'єднав майже 500 творчих робіт
-
Висока державна відзнака – визнання професіоналізму та багаторічної праці
-
Справедливість для тих, хто заплатив найвищу ціну: в ІФНТУНГ обговорили захист родин загиблих військових
-
Енергія підтримки: ІФНТУНГ отримав сонячний колектор від німецьких благодійників