Студентська науково-технічна конференція

Сьогодні,  10.04.2024 р., у конференц-залі науково-технічної  бібліотеки ІФНТУНГ  було проведено засідання секції «Англійської мови та перекладу» у межах роботи ХХХVI науково-технічної конференції  студентів ІФНТУНГ.  Студенти-філологи III та IV курсів представили свої доповіді з актуальних проблем перекладознавства та  зіставної лінгвістики англійської та української мов. Журі (у складі завідувачки кафедри доц. М.В. Штогрин, доц. О.К. Янишин та доц. Н.В. Романенко) визначило найбільш ґрунтовні  доповіді. Усі доповідачі отримали пам’ятні подарунки.

На завершення учасники здійснили віртуальний тур бібліотекою. Презентацію  провели завідувач відділу технологій та інформаційних ресурсів  Т.В. Степашкіна та заступник директора НТБ з комп’ютеризації С.І. Гойса.

Насамкінець учасники конференції відвідали унікальний геологічний музей університету, захопливу екскурсію яким провела к.т.н., доц. Л.В. Палійчук.

Результати 2 етапу XXXVI науково-практичної конференції студентів ІФНТУНГ (переглянути)

• Студентська науково-технічна конференція