Студентки ІГПДУ посіли призові місця на престижному конкурсі

Початок навчального року в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу насичений урочистими подіями. Поруч з традиційними заходами відбулись також нагородження кращих викладачів, науковців та студентів.

У рамках Дня університету ректор ІФНТУНГ Ігор Чудик нагородив грамотами студенток спеціальності «Філологія» кафедри філології та перекладу Інституту1 гуманітарної підготовки та державного управління  – Владиславу Шутку  (ФІЛ-22-2) й Тетяну Паньків (ФІЛм-22-2), які посіли відповідно І та ІІ місце у ІІ етапі ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед студентів закладів вищої та фахової передвищої освіти. Грамотою за підготовку студентів-переможців Конкурсу відзначили й доц. кафедри філології та перекладу Мирославу Венгринюк.

Університетська спільнота вітає переможців та бажає нашим конкурсанткам  і їхній наставниці ніколи не зупинятися на досягнутому, впевнено йти до своєї мрії та надихати  інших на перемоги й здобутки.