Студенти-документознавці зустрілись з Почесним консулом Республіки Хорватія в Західному регіоні

Днями студенти спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» під час пари  «Інформаційне забезпечення проєктів» (викладач – Лаба Оксана Василівна) мали можливість поспілкуватись із Почесним консулом Республіки Хорватія в Західній Україні, випускником Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу Віталієм Запухляком.

Темою для обговорення стали особливості управління міжнародними проєктами, що вивчаються магістрами-документознавцями в рамках дисципліни «Інформаційне забезпечення проєктів». Однак великий практичний досвід спікера в реалізації проєктів, в тому числі й культурного спрямування, ґрунтовні знання у сфері міжкультурної комунікації, управлінські навички як успішного бізнесмена, а ще невимушена манера спілкування стали неоціненним матеріалом і для студентів інших курсів бакалаврського рівня, і для колективу кафедри.

1Крім цікавих розповідей, почесний гість дав молодій генерації документознавців кілька важливих настанов: «Пам’ятайте, людині треба багато вчитись, багато читати й удосконалюватись впродовж усього життя. Також, якщо людина працює натхненно, у стані потоку, вона обов'язково досягне успіху! І головне - докладайте максимум зусиль, щоб жити й працювати в Україні, а не за кордоном, і власне, відданість своїй справі формуватиме країну, в якій жити ставатиме дедалі комфортніше!»

2Загалом онлайн-зустріч пройшла цікаво й позитивно. Студенти підготували багато актуальних питань й отримали вичерпні відповіді. Студентка групи ІСм-20-1 Ілона Сапіжак поділилась своїми враженнями від спілкування з Почесним Консулом: «В умовах війни між Україною та Росією питання налагодження міжнародних відносин є надзвийчайно важливим. Приємно, що і в цьому фахівці-документознавці приймають активну участь. Знайомство із Почесним Консулом надихнуло нас і показало, що у розвитку немає меж. Розповіді про комунікативну та культурну різницю однозначно передають практичний досвід. Підтримування контакту між студентами та випускниками створює ефект єдності, незважаючи на дистанційний формат навчання».

 

 

​​​​​​​

  • 1