Сонячний і насичений третій тиждень виробничої практики

Минув третій тиждень виробничої практики у студентів-третьокурсників освітньої програми «Інженерія відновлюваної енергетики». Практика проводиться у навчально-виробничій лабораторії «Монтажу, налаштування та експлуатації фотоелектричних станцій», створеної на Кафедра Енергетичного менеджменту і технічної діагностики за підтримки USAID Проєкт енергетичної безпеки.
На цьому дуже насиченому тижні нам вдалося «вхопити сонця» ☀️☀️☀️ і повноцінно попрацювати з фотоелектричними модулями (фото буде багато 😉). Зокрема наші студенти змогли повноцінно попрацювати з спеціалізованим інформаційно-вимірювальним комплексом Seward PV150 (Великобританія), який дозволяє проводити весь комплекс вимірювань і контролю для фотоелектричних станцій. Тестували фотоелектричні модулі різних виробників, вивчали їх поведінку в стрінгу за умови різного затінення. Отримані навички, щодо монтажу, будови та специфіки роботи обладнання  на третьому тижні дозволили нашим студентам зібрати повноцінну автономну фотоелектричну станцію (на базі комплектуючих Victron Energy (Нідерланди), яка володіє системою моніторингу.  За допомогою інженерного меню налаштовували роботу автономного інвертора, зарядного контролера МРРТ і інформаційної панелі. Не забуваємо і системи безпеки – студенти опанували обладнання і самостійно проводили заміри опору розтікання захисного заземлення та опору металозв’язку  заземлених елементів ФЕС. На наступний, фінальний тиждень виробничої практики заплановано монтаж і налаштування мережевої ФЕС.

фон фонфон фонфон фонфон фон    фон