Розробка концепції активного будинку для громадських будівель

Доктори економічних наук, професори кафедри підприємництва і маркетингу Дзьоба Олег Григорович і Мінакова Світлана Михайлівна прийняли участь у міжнародному семінарі «Розробка концепції активного будинку для громадських будівель» за участю партнерів з університетів Угорщини, Румунії, Словаччини.

Захід організовував Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу в рамках проєкту «Транскордонна мережа енергетично сталих університетів» (NET4SENERGY).

На семінарі була прекрасна можливість для експертів, студентів та всіх, хто цікавиться розробкою концепції активного будинку для громадських будівель, ознайомитись з особливостями проєктування і будівництва енергоефективних будівель!