Привіт, першокурснику

На початку жовтня 2024 року в Інституті економіки та менеджменту відбувся захід під назвою “Привіт першокурснику”. Це була чудова можливість для першокурсників ближче познайомитися зі своїми спеціальностями, новими друзями, викладачами та відчути себе частиною університетської родини.

Студенти отримали картки для написання побажань самим собі, які вони зможуть прочитати на 4-му курсі, щоб побачити, як змінилися їхні мрії за час навчання. Окрім цього, на заході виступили представники різних кафедр та спеціальностей:

1. Чорноока Юлія – 1 курс магістратури спеціальності “Економіка”, кафедра прикладної економіки.
2. Подлецька Уляна – 4 курс спеціальності “Облік і оподаткування”, кафедра фінансів, обліку та оподаткування.
3. Масик Іван – випускник спеціальності 072 “Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок”.
4. Царук Микола та Романович Володимир – кафедра менеджменту.
5. Кочерга Захар – 1 курс магістратури спеціальності “Підприємництво”, та Вікторія Шкромида – 4 курс спеціальності “Маркетинг”, кафедра підприємництва і маркетингу.
6. Ревенко Богдан та Ткачук Роман – 1 курс магістратури спеціальності “Туризм і рекреація”.

Після завершення офіційної частини учасники перейшли до неформальної частини, де на них чекали ігри, такі як Cornhole, Darts, Jenga. Студенти та викладачі також смакували печиво та пили чай, спілкуючись у невимушеній атмосфері. Подія стала важливим кроком для першокурсників у їхньому адаптаційному процесі, створюючи відчуття підтримки та належності до університетської спільноти.