Пропозиції стажування та практики для студентів

8 листопада відбулась зустріч здобувачів бакалаврського та магістерського рівнів спеціальності «Туризм» з представником туристичного комплексу «Панорама Морська»  Ярославець у Польщі  Марією Яківчук.

Вона запропонувала офіційне стажування або проходження виробничих чи переддипломних  практик студентам спеціальності у зимовий чи літній сезон 2022 р починаючи з 15 січня.

Робота офіційна із страхівкою, проживанням та харчуванням за системою «Все включено» (виїзд по біометрії) по 8 годин з 1 або 2-ма вихідними на тиждень. Студенти є під захистом 24/7.

Територія під охороною, на ній перебувають лише працівники і гості. Всі працівники мають бути вакциновані, можна вакцинуватись безпосередньо по приїзду в туристичному комплексі.

Договір з університетом заключений, його можна переглянути на сторінці кафедри туризму за посиланням https://nung.edu.ua/sites/default/files/2021-03/Poland.pdf.

За час практики студенти мають можливість заробити від 2500 до 3000 злотих на місяць.

Термін стажування 2,5-3 місяці, починаючи від 15 січня 2022 р.

Додаткова інформація новин: