«Промприлад.Реновація» — інноваційні підходи в навчанні студентів-менеджерів

15.12.23 для студентів груп МН-20-1 та МН-20-2 було проведено  лекційне та практичне (2-а та 3-я пари) заняття з дисципліни «Управління конкурентоспроможністю» та в рамках виконання наказу № 237 «Про започаткування педагогічного експерименту з впровадження інноваційних технологій навчання» на території «Промприлад.Реновація». Представник команди «Промприлад.Реновація» Іван Фуфалько розповів про сучасний стан та перспективи розвитку проєкту та про те як він впливає на забезпечення конкурентоспроможності міста та регіону. Студенти відвідали площадки «Промприлад.Коворкінг» та ознайомилися як сприятлива екосистема впливає на розвиток креативного бізнесу, залучення кваліфікованого персоналу, покращення маркетингових та комунікаційних процесів, а відповідно і управління конкурентоспроможністю організацій.