Про призначення академічної стипендії Кабінету Міністрів України студентці 4-го курсу спеціальності Менеджмент Дутці Ірині

Студентці 4-го курсу спеціальності Менеджмент Дутці Ірині призначено академічну стипендію Кабінету Міністрів України.

Звичайно, Ірина доклала чимало зусиль, щоб отримати таку відзнаку: успішне навчання, активна наукова робота, участь у конференціях тощо.

З словами Ірини, велика заслуга у досягненні таких результатів – це сприяння викладачів кафедри менеджменту та адміністрування, які всіляко заохочують до участі у різноманітних активностях. Водночас, це і робота над собою – самоорганізація свого часу для отримання максимальної користі з навчання.

Кафедра пишається своєю студенткою та бажає їй нових звершень на навчальній та науковій ниві.