Потужна комп’ютерна база запорука успіху!

Кафедра «Енергетичного менеджменту і технічної діагностики» оснащена потужною комп’ютерною технікою, яка застосовується при вивченні багатьох дисциплін освітніх програм «Інженерія відновлюваної енергетики» і «Енергетичний менеджмент». Зокрема опанування такої дисципліни, як "Основи електротехніки і промислової електроніки" базується на системах комп’ютерного моделювання та симулювання та дослідженні реальних електронних виробів. До прикладу, для моделювання таких лабораторних робіт, як: «Дослідження лінійного електричного кола постійного струму з послідовно-паралельним з’єднанням елементів», «Дослідження лінійного електричного кола змінного струму з послідовним з’єднанням елементів», «Дослідження явища резонансу струмів», «Дослідження трифазного кола зі з’єднанням приймачів зіркою» та багатьох інших використовується середовище  NI Multisim Education.  Головна особливість NI Multisim – простий інтерфейс, потужні засоби графічного аналізу результатів моделювання, наявність віртуальних вимірювальних приладів, що копіюють реальні аналоги – від чого студенити просто у захваті. Бібліотека елементів містить величезну кількість моделей-компонентів. Є електромеханічні моделі, імпульсні джерела живлення, перетворювачі потужності. Поєднання потужної і сучасної техніки поряд з чудовим програмним забезпеченням, які надані USAID Проєкт енергетичної безпеки, дозволяють нашим студентам єфективно та на сучасному рівні опановувати навчальні дисципліни!

• фото2
  • Відкрите заняття 3