Гарант магістерської програми "Фінансовий менеджмент у сфері бізнесу" проф. Гораль Ліліана Тарасівна провела зустріч із завідувачем кафедри фінансів, банківської справи і страхування Запорізького національного університету д.е.н., проф., заслуженим економістом України Череп Аллою Василівною та директором видавництва "Вектор" (м. Запоріжжя) Віктором Володимировичем Мокшановим.
Обговорили проект ОПП на 2024-2025 н.р., можливості національної академічної мобільності викладачів та студентів, умови публікації монографій, підручників та матеріалів конференції, розроблених науково-педагогічними працівниками обох кафедр.
Слід зауважити, що між ІФНТУНГ та ЗНУ існує договір про співпрацю в галузі освіти і науки.
За результатами зустрічі було отримано відгук на проект ОПП "Фінансовий менеджмент у сфері бізнесу" ІФНТУНГ ( завантажити)
ОСТАННІ НОВИНИ
-
Справедливість для тих, хто заплатив найвищу ціну: в ІФНТУНГ обговорили захист родин загиблих військових
-
Енергія підтримки: ІФНТУНГ отримав сонячний колектор від німецьких благодійників
-
Захоплива подорож у світ геології для юних дослідників!
-
Студент ФКЕП ІФНТУНГ переміг у конкурсі «Винахідник року»
-
Визнання, заслужене роками праці