Переддипломна практика 1 магістрів ФН (2023)

Триває передипломна практика 1 магістрів групи ФНм-22-1. Студенти прибули на підприємства, фінансові установи, що є місцями проходження практики та базою для збору фактичних даних, які стануть основою написання  їх магістерського дослідження.

Викладачі кафедри, що є керівниками практики від  університету відвідують місця походження практики наших студентів- магістрів, аби узгодити та акцентувати  безпосередньо  з керівниками практики від підприємства/ фінансової установи перелік необхідних  навиків та програмнихних результатів навчання , які слід отримати студенту після завершення практики.  Скеровують майбутніх магістрів, які аспекти фінансової діяльності підприємтв, фінансових установ слід дослідити, аби зібрати достатньо  валідних фактичних даних для написання магістерської випускної роботи .

Окремі фінансові установи, підприємства , де проходять переддипломну практику студенти,  є стейкхолдерами  ОПП кафедри фінансів та зацікавлені в  якісній підготовці майбутніх магістрів з фінансів та їх працевлаштуванні в свій штат за основним місцем роботи.

• Передипл практ 1 Маг ФН титул
  • Передипл практ 1 Маг ФН 11