Біоенергетика - одна з найперспективніших галузей, щодо використання відновлювальних джерел енергії. Дана галузь енергетики передбачає використання біомаси як палива: дерева, гілки, солома пшениці, стебла кукурудзи, лушпиння соняшника, відходи життєдіяльності тварин і птахів, а також органіка з побутових відходів.

Для такого різноманітного палива потрібно знати основну його якісну характеристику – питому теплоту згоряння, для вимірювання якої необхідне специфічне і складне обладнання.

У наших студентів освітніх програм «Інженерія відновлюваної енергетики» і «Енергетичний менеджмент» є чудова можливість працювати з найновішим обладнанням навчально-наукової лабораторії «Дослідження енергетичних характеристик альтернативних палив» на кафедра ЕМТД під  керівництвом досвідчених фахівців.

В даній лабораторії можна пройти весь цикл дослідження – від подрібнення і сушіння біомаси до формування паливних гранул та їх спалювання на унікальному калориметрі IKA C1. Пишаємось тим, що даємо нашим студентам максимум практичної підготовки на сучасному обладнанні, оскільки це - запорука якісної інженерної підготовки!

• фото2
  • фото 3